اوزون تراپی چیست؟

اوزون تراپی یک روش جدید برای درمان دردهای حاد و آزاردهنده استخوان و مفاصل می باشد. در این روش پزشک حاذق و متخصص با مشاهده و معاینه محل درد و احتمال زیاد عکس برداری از محل درد برای درمان ابتدایی و کاهش درد از روش های سرپایی و ساده و بدون عمل جراحی استفاده می نماید. دکتر محمد علی جلیلی سعی بر آن دارد که ابتدا جدیدترین و ساده ترین و کم هزینه ترین روش درمان درد را برای درمان بیماری مریض استفاده نماید لذا امروزه یکی از جدیدترین روشهای درمان در روش‌های ازون تراپی است . در این روش گاز تولید شده توسط دستگاه مخصوص توسط سرنگ به نواحی درد بیمار تزریق می شود این تزریق توسط پزشک متخصص در مطب و در اتاق کاملاً استریل شده صورت می گیرد . اوزون یک ماده کاملاً غیر فعال از آن یک گاز کاملا بیرنگ است که جدیداً در علم پزشکی انقلاب و سر و صدای زیادی به پا کرده است از جمله کاربردهای این گاز می توان به موارد زیر اشاره کرد بازسازی و احیای بافت‌های لیگامان ها ، و تاندون‌های مفاصل آسیب دیده - کاهش درد و در خیلی از موارد بهبودی و درمان درد بیمار، کاهش دردهای زانو، روماتیسم، دیسک کمر و درمان آن و همچنین درمان درد خار پاشنه اشاره کرد.

دکتر محمدعلی جلیلی

جراح و فوق ‌تخصص ارتوپدی و درمانگر بیماری‌های مفاصل

برای درمان درد مفاصل از طریق اوزون تراپی و مشاوره درخصوص اوزون تراپی با کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی به آذین تماس بگیرید

مزایای اوزون تراپی

اوزون درمانی در مقایسه با روش‌های درمانی دیگر مزایای بسیاری دارد. که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • تزریق به صورت سرپایی و بدون بیهوشی
  • کم هزینه بودن به نسبت سایر روش‌های درمانی اعم از جراحی و غیرجراحی
  • عدم نیاز به دوره استراحت و نقاهت
  • نداشتن هیچ‌گونه عارضه

parallax background

آشنایی بیشتر با اوزون تراپی

پرسش و پاسخ

آیا تزریق گاز اوزون تا به امروز عوارضی داشته است؟
با توجه به استفاده این گاز که سابقه آن به بیش از یک قرن می رسد و مقالاتی که توسط اساتید و پزشکان سراسر دنیا به چاپ رسیده است تا به امروز هیچ عارضه ای نداشته و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا و وزارت بهداشت می باشد. البته ممکن است در بعضی از بیماران باعث التهاب موضعی و گذرا در محل تزریق شود که همین مورد ظرف ۴۸ ساعت برطرف خواهد شد.
آیا این تزریق دردناک است یا نه؟
قطع یقین اعلام مینمایم به هیچ وجه دردناک نیست و درد آن به شدت یک تزریق آمپول خواهد بود و بعد از تزریق در محل در تحریک موضوعی صورت گیرد اما ۴۸ ساعت رفع می شود پس با توجه به سابقه ای که در تزریق های زیادی که در این کلینیک صورت گرفته است تا به امروز عوارض خاصی در این روش مشاهده نشده است.
آیا پس از تزریق گاز اوزون نیاز به بستری شدن وجود دارد؟
بیمار بعد از تزریق بدون بیهوشی و به صورت سرپایی به راحتی کلینیک را ترک خواهد کرد در ادامه در مورد تعداد جلسات تزریق گاز و همچنین نحوه تزریق آن توضیحات کامل داده خواهد شد.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Call Now Button

اینستاگرام

فرم تماس

(+۹۸۲۱) ۲۲۳۹۸۴۰۱